Tarnobrzeg: wiadomości, informacje - Tygodnik Nadwiślański

Zamknij

Dodaj komentarz

Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg groził Lewandowskiemu?

KR 09:37, 27.10.2020 Aktualizacja: 08:33, 11.10.2025
1 Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg groził Lewandowskiemu?

Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg oraz Reprezentacji Polski Cezary K. został zatrzymany przez Policję. Ma to związek ze śledztwem ws. kierowania gróźb karalnych wobec Roberta Lewandowskiego.

Polecenie zatrzymania byłego posła PO wydała Prokuratura Regionalna w Warszawie. Cezary K. był menedżerem Roberta Lewandowskiego. Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg został zatrzymany w ramach śledztwa, które dotyczy kierowania gróźb karalnych pod adresem zawodnika Bayernu Monachium. Ich celem miało być zmuszenie pokrzywdzonego do zapłaty 20 milionów euro na rzecz Cezarego K.

Zobacz także:

- Tarnobrzeg. Kolizja na skrzyżowaniu w centrum miasta

- Koronawirus. Minister Rafał Weber zakażony

- Strzelanina w Stalowej Woli! Dwie osoby ranne

Według nieoficjalnych ustaleń dziennikarza RMF FM Mariusza Piekarskiego, formą szantażu miało być milczenie o rzekomych nieprawidłowościach w rozliczeniu z niemieckim urzędem podatkowym. Dziennikarz ustalił, że zawiadomienie w tej sprawie do prokuratury złożył pełnomocnik Roberta Lewandowskiego.  

Trwają przeszukania w domu zatrzymanego oraz w jego firmie.

Fot. W. Pintal

(KR)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

dwójeczkadwójeczka

0 0

Coś ta dwójka w pieniążkach trzymie się Tarnobrzega. Jeden taki przyjął też 20 k łąpówki.

15:00, 27.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%