Zamknij

Tarnobrzeg. Ul. Sikorskiego znów będzie w pełni przejezdna! Zobacz jak się prezentuje [wideo][zdjęcia]

15:12, 04.12.2020 Aktualizacja: 15:37, 04.12.2020
Skomentuj

Dobiega końca remont fragmentu ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu wraz z skrzyżowaniem tej z ulicami Wyszyńskiego i Zwierzynieckiej. Na wtorek zaplanowano odbiór inwestycji.

Skrzyżowanie ulic Sikorskiego, Wyszyńskiego i Zwierzynieckiej jest jednym z najważniejszych w Tarnobrzegu. Z powodu remontu, który był konieczny, częściowo skrzyżowanie było zamknięte. Ruch odbywał się jedynie jednokierunkowo ul. Sikorskiego. Kierowcy poruszając się po mieście musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż szczególnie w godzinach szczytu w wielu miejscach Tarnobrzega powstawały korki.

Te chwilowe utrudnienia z pewnością zrekompensuje przejazd przez wyremontowane skrzyżowanie. Na wtorek, 8 grudnia, zaplanowano odbiór inwestycji.

Koniec remontu skrzyżowania w Tarnobrzegu - wideo i 13 zdjęć

[WIDEO]208[/WIDEO]

(KR)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

z Tbg-uz Tbg-u

0 0

Zwęzili jezdnię? To teraz w modzie w Tbg-u

15:34, 04.12.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%