Staszów: wiadomości, informacje - Tygodnik Nadwiślański

Zamknij

Dodaj komentarz

Setki reakcji pod ostatnim facebookowym wpisem zmarłego burmistrza Połańca

StaszewskiR 08:43, 24.11.2021 Aktualizacja: 14:16, 25.10.2025
Skomentuj Setki reakcji pod ostatnim facebookowym wpisem zmarłego burmistrza Połańca

W poniedziałek przed północą, na kilkanaście godzin przed swoją śmiercią, Jacek Tarnowski, burmistrz Połańca zamieścił na Facebooku post z nocnymi zdjęciami miasta. 

Samorządowiec pasjonował się fotografią. Ostatnio chętnie robił zdjęcia z wykorzystaniem drona. W sieci publikował je bardzo często. Poniedziałkowe, nocne zdjęcia Połańca, wykonane z lotu ptaka, stały się jego symbolicznym pożegnaniem z ukochanym miastem. Pod postem jest już bez mała 300 komentarzy, w tym również wielu osób publicznych.

"Do zobaczenia. Będę wspominać Cię Jacku jako niezwykle przyjazną i ciepłą osobę. Spoczywaj w Pokoju" - napisała była wiceminister obrony Beata Oczkowicz.

"Jak się patrzy na te zdjęcia to jakby już były zrobione stamtąd..." - skomentował Mateusz Papaj.

"Każdego dnia pokazywałeś nam Swoje Miasto widziane Twoimi oczami, dumne i pełne zachwytu. Odpoczywaj spokojnie my jeszcze idziemy...." - to wpis Eweliny Bień, byłej radnej Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Zobacz także:

- Nie żyje burmistrz Połańca Jacek Tarnowski! Miał 54 lata

"W obliczu śmierci żadne słowa nie są wstanie oddać naszego bólu, żalu, smutku. Pozostaje tylko cicha modlitwa, którą Ci ofiaruje Jacku. Dziękuję za przywilej poznania Ciebie" - napisał Piotr Żołądek, były wicewojewoda i członek zarządu województwa. 

"Połaniec zawsze będzie piękny. Jak chciałeś. Bo miał CIEBIE. Żegnaj Kolego" - to z kolei wpis Arkadiusza Bąka, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki i przew. sejmiku województwa.

"Połaniecką NOCĄ jak na Burmistrza przystało zajrzał do naszych mieszkań i pożegnał się z nami na wieczność. Pokój Jego Duszy" - napisała Irena Babińska.

Ostatnie zdjęcia autorstwa Jacka Tarnowskiego można obejrzeć tu:

(StaszewskiR)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%