Staszów wsparł hodowców kwiatów, którzy z powodów zamknięcia cmentarzy ponieśli spore straty. Chryzantemy przyozdobiły ważne miejsca na terenie gminy.
Rząd podjął w piątek, 30 października decyzję, że od 31 października do 2 listopada cmentarze będą zamknięte. Powodem była rosnąca liczba nowych przypadków koronawirusa. Poprzez zamknięcie cmentarzy ucierpieli hodowcy kwiatów, którzy nie mogli sprzedać chryzantem.
Wiele samorządów postanowiło wspomóc lokalnych hodowców, zakupując od nich kwiaty i przyozdabiając nimi ważne miejsca. Tak stało się również w mieście i gminie Staszów.
Gmina Staszów przyozdobiona chryzantemami - 12 zdjęć
Fot. UMiG Staszów
Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów Fot. UMiG Staszów
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
„Grzyb” rozbłyśnie barwami na stałe. Premiera już w...
Świetne :-) Skończcie z tymi obrazkami dla uwiarygodnienia klikania przez człowieka a nie przez robota.
Oceniający
22:41, 2026-05-01
"Grzyb" w Tarnobrzegu iluminowany [ZDJĘCIA]
Pomysł dobry, ciekawe podświetlenie.
głos z Tbg
22:38, 2026-05-01
W Tarnobrzegu połączyli przedszkola w Zespoły
Radny to fucha dojenie kasy za nic taki pasożyt który chce ugrać coś dla siebie
Obserwator
19:52, 2026-05-01
„Grzyb” rozbłyśnie barwami na stałe. Premiera już w...
Az sie wzruszylem . Dwa lata rzadow niemot pisich i kolorowe żarówki jako sukces ....
Zyzio
16:45, 2026-05-01