W niedzielę, 7 marca, w miejscowości Ciszyca w powiecie sandomierskim miał miejsce pożar tunelu foliowego. Jedna osoba wymagała udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży: JRG Sandomierz oraz OSP Koprzywnica. Działania służb polegały na ugaszeniu tunelu foliowego przeznaczonego na uprawę roślin oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, która uległa zatruciu gazami pożarowymi.
| Zobacz także: - Opatowianie zawiadamiają prokuraturę. Chodzi o kontrolę NFZ i szczepienie starosty |
Strażacy przeszukali pogorzelisko sprawdzając, czy nie ma gdzieś zarzewi ognia.
Fot. PSP Sandomierz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Burmistrz Sandomierza z absolutorium
Gratulacje! Dobra robota! Sandomierz się rozwija.
Katarzyna
15:17, 2026-06-25
Zderzenie samochodu z motocyklem w Tarnobrzegu
Proszę rodzinę nastolatka o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941
DOMINIK K
10:42, 2026-06-25
Przejazd na Trześniowskiej paraliżuje ruch
Przejazd na Trzesniowskiej od dziesięcioleci korkuje, utrudnia, dezorganizuje, uprzykrza życiie kierowcom, pasażerom, mieszkańcom, turystom. Wszyscy tracą nerwy, czas, zdrowie, pieniądze. Podjęcie decyzji o budowie np. wiaduktu jest zbyt trudne dla osób decyzyjnych, brakuje nacisków i mocy sprawcze. W Polsce od kilku dekad powstają nowe drogi, węzły komunikacyjne, autostrady a w Sandomierzu przejazd na Trzesniowskiej i Lwowska Bis są szczytem inżynierii drogowej niemożliwej do zrealizowania. Najlepiej każdej sandomierskiej władzy wychodzą imprezy i pokazywanie się na ściankach z uśmiechem i samozadowoleniem na twarzach. A realne, dotkliwe, trwające od dekad problemy są poza możliwością ich rozwiązania. Mam wrażenie, że te drogowe inwestycje w Sandomierzu są co najmniej kosmicznej trudności.
Mieszkanka Sandomier
10:20, 2026-06-25
Obwiesili miasto reklamami
Wieszanie reklam w taki sposób świadczy o bezmózgowiu tego co to robił.
Musk
09:58, 2026-06-25