Zamknij

Zderzenie dwóch pojazdów przy Bramie Opatowskiej w Sandomierzu. Ruch odbywa się wahadłowo

15:42, 26.08.2021 Aktualizacja: 15:46, 26.08.2021
Skomentuj

Dziś około godziny 14  na ulicy Zawichojskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Ruch w tamtym miejscu odbywa się wahadłowo. 

W czwartek, 26 sierpnia, około godziny 13:55 do stanowiska oficera dyżurnego sandomierskiej policji dotarło zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch pojazdów w okolicach Bramy Opatowskiej.

- Na ulicy Zawichojskiej doszło do zderzenia pojazdów marki Volkswagen i Volvo. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia. Miejsce jest zabezpieczone przez służby, kawałek drogi jest zablokowany, a ruch odbywa się przez Skwer Solidarności wahadłowo - poinformował "Tygodnik Nadwiślański" sierż. szt. Michał Ordon.

Na miejsce zadysponowane zostały zastępy z Jednostek Ratowniczo Gaśniczych z Sandomierza, Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policyjny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby, które zostały przekazane pod opiekę Zespołu ratownictwa Medycznego.

Fot. Kacper Ciżyński Portal Fotografii Ratowniczej 112 Sandomierz

Fot. Kacper Ciżyński Portal Fotografii Ratowniczej 112 Sandomierz

(gaw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%