Zamknij
REKLAMA

Trzy narkotykowe zatrzymania w powiecie sandomierskim

15.26, 23.01.2023 kr Aktualizacja: 15.26, 23.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnich dniach sandomierscy policjanci dokonali trzech zatrzymań w związku z przestępstwami narkotykowymi. Każdemu z mężczyzn grozi kara pozbawienia wolności.

Do pierwszego zatrzymania doszło w ubiegły czwartek. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na podstawie posiadanych informacji wylegitymowali 22-letniego mieszkańca gminy Samborzec. W toku czynności stróże prawa ujawnili przy mężczyźnie porcję suszu roślinnego. Dalsze działania w miejscu zamieszkania 22-latka pozwoliły zabezpieczyć kolejną „działkę” suszu oraz kilkanaście zawiniątek z białym proszkiem.

W piątek sandomierscy kryminalni działali na terenie gminy Dwikozy. Popołudniową porą zapukali oni do domu 30-letniego mężczyzny, którego podejrzewali o posiadanie zabronionych substancji. Przeszukanie w jego miejscu zamieszkania szybko utwierdziło policjantów w ich przekonaniu, bowiem Ci ujawnili i zabezpieczyli porcję suszu roślinnego, 12 gramów haszyszu oraz 20 gramów białego proszku.

[ZT]200789[/ZT]

Ostatni z zatrzymanych wpadł w sobotni wieczór podczas policyjnego legitymowania. Funkcjonariusze w trakcie kontroli osobistej znaleźli przy 22-latku z gminy Wilczyce zawiniątko z suszem roślinnym.

Wszyscy 3 mężczyźni zostali zatrzymani. Zabezpieczone środki wstępnie zidentyfikowano jako marihuana i amfetamina. Mężczyznom przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(kr)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

HwdpHwdp

0 0

*%#)!& jesteście xd 18:14, 23.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%