Zamknij

Powiat opatowski. 82-latek doznał poważnych poparzeń w wyniku eksplozji butli z gazem [FOTO]

rs 21:25, 08.04.2023
Skomentuj

82-letni mężczyzna doznał poważnych poparzeń rąk i twarzy w wyniku eksplozji butli gazowej.

[FOTORELACJA]4089[/FOTORELACJA]

Jak poinformowała Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opatowie, do zdarzenia doszło po godz. 18 w miejscowości Nieskurzów Stary w gminie Baćkowice.

– Samotnie mieszkający 82-letni mężczyzna doznał poparzeń II stopnia twarzy i rąk. Poszkodowany w chwili zdarzenia był trzeźwy. Obecnie trwa dogaszanie budynku - mówi K. Czesna-Wójcik.

W akcji gaśniczej biorą udział trzy zastępy straży pożarnej: JRG Opatów oraz OSP Baćkowice i OSP Wszachów.

[ZT]201958[/ZT]

 

(rs)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%