Pożar wybuchł po północy na parterze budynku wolnostojącego, murowanego przy ul. Ostrówek.
– Z dachu budynku zostały zdjęte dwie osoby – 44-letnia kobieta i 42-letni mężczyzna. Zostały zabrane do szpitala. Niestety podczas prowadzonych na miejscu czynności na parterze w jednym z pomieszczeń budynku znaleziono zwłoki mężczyzny – mówi mł. asp. Iwona Paluch, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że w budynku doszło do zaprószenia ognia. Na miejscu trwały czynności z udziałem prokuratora. Policja ustala przyczyny i okoliczności tej tragedii.
[ZT]221168[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz