Szybka interwencja dzielnicowego z terenu gminy Lipnik w powiecie opatowskim doprowadziła do ocalenia życia mężczyzny, który znajdował się kryzysie emocjonalnym. Asp. Adam Kędziora w porę odnalazł 38 – latka, który deklarował, że chce zrobić sobie krzywdę.
Niepokojący telefon w czwartkowy wieczór odebrała dyspozytorka w Wojewódzkim Centrum Powiadamiania Ratunkowego. W słuchawce usłyszała głos mężczyzny, który znajdował się w kryzysie psychicznym i deklarował, że chce odebrać sobie życie.
– Podczas rozmowy ustaliła, że mężczyzna aktualnie przebywa na jednym z cmentarzy na terenie gminy Lipnik. Dyspozytorka niezwłocznie o całej sytuacji powiadomiła dyżurnego opatowskiej policji, a ten skierował we wskazany rejon będące w jego dyspozycji patrole policji. W dość krótkim czasie mężczyznę odnalazł miejscowy dzielnicowy - poinformowała Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowa opatowskiej policji.
Asp. Adam Kędziora zaopiekował się 38 – latkiem, by następnie przekazać go pod opiekę medyków.
Fot. ilustracyjne
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Odeszli w minionym roku – pow. sandomierski
Niezastąpiony o. Tytus. Nikt nie potrafił tak barwnie zaprezentować historii Dominikanów w Sandomierzu. R. I. P.
Ada
10:45, 2025-11-01
Robot da Vici pomaga pacjentkom
Dlaczego nie ma zdjęcia sternika? Ostatnio promował nie swoje inwestycje np. niemiecki Lidl niszczący polski handel i rolnictwo czy przewidywany remont ul. Kwiatkowskiego która jest drogą krajową i sternik ma g...do gadania. Ludzie przecież to pslowski pasożytpromujący się za wasze pieniądze.
Ewa
08:54, 2025-11-01
Drożeje popularny opał. Polacy dostaną po kieszeni
pellet nie jest droższy od gazu groszku czy oleju opałowego, najlepiej pompa ciepła z fotowoltaiką
.
08:01, 2025-11-01
Drożeje popularny opał. Polacy dostaną po kieszeni
Chcieliście tuska to macie... A będzie jeszcze fajniej... Uśmiechać się barany a nie płakać...
mark
01:21, 2025-11-01