Jak informuje asp. Iwona Paluch, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu, po godzinie 10 załoga karetki zgłosiła, że potrzebuje asysty funkcjonariuszy z powodu agresywnego zachowania mężczyzny.
– Gdy patrol przyjechał na miejsce, 42-latek, używając niebezpiecznego narzędzia, zaatakował dwóch interweniujących policjantów i ratownika medycznego. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. Pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności mające na celu ustalenie przebiegu i okoliczności zdarzenia – powiedziała asp. Iwona Paluch.
Poszkodowani zostali opatrzeni w szpitalu; doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu. Policja nie ujawniła, czy pozostali w placówce medycznej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mieszkańcy Tarnobrzega bez światła, windy i telewizji
Witamy w uśmiechniętej POlsce tuSSka !
Oyello
00:17, 2026-03-20
Tarnobrzeg i powiat z dotacjami na drogi
Czekam na dotację na zieleń.
Zielony
22:14, 2026-03-19
Tak będzie wyglądać otoczenie Jeziora Tarnobrzeskiego?
Zostawcie teren przyjeziorny w spokoju. Tam ma być cisza, zieleń a nie betonoza.
Betonowy Jasio
22:13, 2026-03-19
Mieszkańcy Tarnobrzega bez światła, windy i telewizji
To samo jest z rachunkami za gaz. Przychodzi rachunek w połowie marca a na nim jest napisane że jest płatny do 20 lutego. I tak co miesiąc. I potem kumulują się idące w tysiące złotych rachunki za gaz bo jest ogrzewanie gazowe w mieszkaniu
Wega
21:53, 2026-03-19