W Nisku jeden z mieszkańców zareagował, widząc mężczyznę ubranego nieodpowiednio do zimowych warunków.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 3 lutego, przed godziną 15 w rejonie jednego z obiektów handlowych w Nisku.
Zgłaszający zauważył mężczyznę proszącego o pieniądze, którego ubiór nie chronił przed mrozem. Obawiając się o jego zdrowie, powiadomił odpowiednie służby.
Na miejscu zastano 53-letniego mężczyznę. Był wyziębiony, ale nie wymagał interwencji medycznej.
Poinformował, że przebywa w pustostanie na terenie miasta i nie ma stałego miejsca zamieszkania.
Z uwagi na warunki pogodowe został przewieziony do schroniska dla osób w kryzysie bezdomności, gdzie zapewniono mu opiekę.
::news{"type":"see-also","item":"230258"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zdjęcia kibiców z meczu Siarka – Wisła II
Grają dla trenera a nie dla kibiców🤬🤬
Tbg
00:10, 2026-05-17
Zdjęcia kibiców z meczu Siarka – Wisła II
Rodzice i rodzina. 🤣🤣Do tego doprowadził prezes 🤦. W vipowskim pomieszczeniu jest więcej opoji jak kibiców na trybunach. Pora *%#)!& to towarzystwo!
Tbg
00:07, 2026-05-17
Siarka Tarnobrzeg przegrała z rezerwami Wisły Kraków
Tarnobrzeg się zwija, nie tylko w dziedzinie sportowej piłkarskiej.
z Tbg
23:43, 2026-05-16
Siarka Tarnobrzeg przegrała z rezerwami Wisły Kraków
Bo to są grajki na połowę tabeli okręgówki a nie na 3 ligę
Kibic
21:30, 2026-05-16