Na sygnale

Zamknij

Dodaj komentarz

Tarnobrzeg. Ślub w cieniu maseczek - znamy stanowisko wzywających policję [W najnowszym numerze]

KR 19:05, 14.10.2020
5 Tarnobrzeg. Ślub w cieniu maseczek - znamy stanowisko wzywających policję [W najno

W najnowszym numerze "Tygodnika Nadwiślańskiego" również:

- Tarnobrzeg. Galerie coraz bliżej 

- Sandomierz zostanie bez dworca autobusowego? 

- Tarnobrzeg. Nie ma gdzie pływać

- Spektakl z Osiekiem w roli głównej

Małżeństwo z dwójką dzieci nie zostało w sobotę, 10 października, wpuszczone na ceremonię ślubną w tarnobrzeskim Zamku Dzikowskim, bo dorośli nie chcieli założyć maseczek ochronnych. Doszło do awantury, którą zakończyła interwencja policji. To nie jedyny w ostatnich dniach incydent z przeciwnikami noszenia maseczek.

- Przyszliśmy wraz z żoną i dwójką dzieci, 4-letnim synem i 3-miesięczną córką, na ślub bardzo bliskiej nam osoby. Gdy tylko przestąpiliśmy próg zamku, usłyszeliśmy od pracownika muzeum, że musimy założyć maseczki. Odmówiliśmy, bo...

Czytaj w papierowym

i elektronicznym wydaniu "Tygodnika Nadwiślańskiego".

KUP e-TN:

(KR)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

policmajsterpolicmajster

0 0

W Tarnobrzeskich sklepach te co kupujom piwo nie noszom maseczek. Jeszczk raz spotkam to zadzwonie po polycje.

20:31, 14.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

bakteriabakteria

0 0

Maska na pysk i nie dyskutuj filozofku. Jeszcze jeden + jedna filozofka. Nie pasi przebywanie w maseczce to nie idź na ślub. Proste jak budowa cepa.Nie widzisz jak covid dziesiątkuje ludzi?

07:25, 15.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

JarekJarek

0 0

Na pysk to zaloz swojej rodzinie bo glowy nie masz nie masz w tv jak ci powiedz zebys spozywal odchody bo bedziesz zdrowszy tez pewnie zrobisz

16:12, 15.10.2020

AlunaAluna

0 0

Nie covid, tylko statystyki :D współczuję ludziom, którzy mają tak ciasne umysły, że wierzą we wszystko, co usłyszą w mediach :)

23:07, 15.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%