Na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie doszło dziś do kolizji drogowej, w której udział wzięły 3 samochody osobowe. W tym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do kolizji na ul. Łagockiego (DK9) w Nowej Dębie w okolicach szkoły doszło po godz. 12. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy marki nissan, zatrzymał się by wykonać manewr skrętu w lewo. Jadąca za nim peugeotem 32-latka również zahamowała, lecz podróżująca kolejno 49-letnia kobieta, również kierująca peugeotem, nie zachowała środków ostrożności i wjechała w tył znajdującego się przed nią pojazdu. W wyniku uderzenia samochód, kierowany przez 32-letnią kobietę, uderzył w nissana - mówi podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tarnobrzegu.
| Zobacz także: - Tarnobrzeg. Kolizja na skrzyżowaniu w centrum miasta |
W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.
Kolizja 3 samochodów w Nowej Dębie - 7 zdjęć
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nocny dramat w Sandomierzu! Spłonął popularny hotel FOT
Nie zdziwił bym się jak by właściciel sam podpalił żeby odszkodowanie wyłudzić z ubezpieczalni jak tam nikt nie nocuje
Damian67
16:13, 2026-05-02
Od 1 maja wracają opłaty nad Jeziorem Tarnobrzeskim
W jednym miejscu piszecie że opłata za wjazd, w innym, że za postój...
Kleryk
15:19, 2026-05-02
Zderzenie Yamahy i BMW pod Sandomierzem. Winna...
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 783 903 941
DOMINIK
10:34, 2026-05-02
Były trener Siarki Tarnobrzeg został szkoleniowcem Stal
oby ich spuscił, czekamy na derby
SAN Rozwadów
08:23, 2026-05-02