Jeden z mieszkańców Tarnobrzega zamknął się w garażu i groził, że popełni samobójstwo. Wcześniej pokłócił się z żoną. Na miejsce wezwano straż pożarną i policję.
Na szczęście strażakom i policjantom, którzy przybyli na miejsce, wezwani przez zaniepokojoną żoną mężczyzny, udało się uspokoić mężczyznę i przekonać, aby otworzył drzwi. Zajęli się nim ratownicy medyczni.
Fot. M. Chmielowiec - 5 zdjęć:
0 0
w tej galicji dzieja siei dantejskie sceny
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz