Dziś w programie informacyjnym "Wydarzenia" Telewizji Polsat wyemitowany został materiał o kopii Statuy Chrystusa Zbawiciela z Rio de Janeiro, którą można podziwiać na jednej z posesji w miejscowości Jadachy w gminie Nowa Dęba. Wczoraj temat ten znalazł się też w "Fakcie".
O dziełach Zbigniewa Rębisza z Jadachów informowaliśmy jako pierwsi w dwóch wydaniach "Tygodnika Nadwiślańskiego". Najpierw ukazał się artykuł dotyczący Statuy Wolności oraz Wieży Eiffela. Miesiąc później znów na łamach naszej gazety zagościła rodzina Rębiszów, ponieważ w międzyczasie pan Zbigniew wykonał kopię Statury Chrystusa z Rio.
W Jadachach stanęła kopia Chrystusa z Rio!
Temat podjęły teraz ogólnopolskie media. Wczoraj o dziełach mieszkańca Jadachów napisał Fakt. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/jezus-z-rio-w-jadachach-na-podkarpaciu/rv9dcqp
Dziś natomiast materiał wyemitowano w programie "Wydarzenia" Telewizji Polsat z godz. 15:50. Obok wypowiedzi samego bohatera, głos zabrali także mieszkańcy Jadachów.
Szablonowy09:09, 27.10.2021
A co, nie można mieć kawałka USA, Paryża i Rio w Polsce?
Pomysł uważam za ciekawy, a posesja przynajmniej się wyróżnia od innych i nie jest szablonowo..
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Połamane drzewa zablokowały drogi
To był prawdziwy koszmar całe zycie mi przed oczami przeleciało, taka burza była. Na szczęście gromnice miałem to zapaliłem. PS. Czy autor tego gniota coś zażywa?
Jacek
22:42, 2026-05-15
Małżeństwa jednopłciowe będą uznawane w Polsce
Ten rząd trzeba w-y-p-i-e-r... ć !!!
Myślący
21:20, 2026-05-15
Małżeństwa jednopłciowe będą uznawane w Polsce
Polexit wskazany. Zanim będzie za późno. Od dawien dawna małżeństwo to kobieta, mężczyzna. W rodzinie czasem dziecko poczęte przez obojgu rodziców. W przyrodzie podobnie: samiec, samica, potomstwo. A te lewaki z UE stale swoje. Świat się przewraca do góry nogami. Komu zależy na zniszczeniu Europy?
z Polski
21:18, 2026-05-15
Małżeństwa jednopłciowe będą uznawane w Polsce
Konstytucja RP jasno definiuje małżeństwo i rodzinę. Więc tą uchwałką i papierkiem to gawek może sobie dup..ę podetrzeć. A za 1,5 roku będą próbowali *%#)!& na emigrację. Zegar tyka...
marek
17:09, 2026-05-15