::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7526"}
Klub Sportowy pokazał zdjęcia zniszczeń, jakie pozostawili po sobie kibice gości, którzy wszczęli awanturę na trybunach w 70 minucie meczu pomiędzy Siarką Tarnobrzeg i Sandecją Nowy Sącz.
To nie tylko kilkadziesiąt połamanych i wyrwanych krzesełek w sektorze, który zajmowali. Ale także totalnie zdemolowany budynek sanitarny, który z nim sąsiaduje. Powyrywane pisuary, potłuczone umywalki i połamane drzwi do kabin.
Rachunek za te szkody z pewnością niebawem trafi do klubu z Nowego Sącza. A jego kibice pewnie długo nie zasiądą w żadnym sektorze gości...
::news{"type":"see-also","item":"215203"}
::news{"type":"see-also","item":"215195"}
Propo...09:22, 08.09.2024
Waleczni są. należy wysać na wojnę w Ukrainie. Tam pokażą co potrafią i narobią w portki ze strachu.
Johan10:13, 08.09.2024
a dlaczego na Ukrainę? Mamy swoją wojnę u siebie, dzięki politykom.
Dalsze propozycje09:25, 08.09.2024
W obiekcie należy wywiesić tabliczkę z napisem "obiekt monitorowany" i zamontować kamery, ukryte. Filmować ich , nawet kiedy stoją przy pisuarze.
Mieszkaniec 14:16, 08.09.2024
Dorwali godnego siebie przeciwnika. Co tu się dziwić hehe
telewidz08:58, 09.09.2024
Jak by to powiedział Lechu W.? "Wypałować, no bo władzy trzeba słuchać".
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Poseł Paweł Kowal w Tarnobrzegu
Knury
Kipo
01:47, 2026-05-24
Poseł Paweł Kowal w Tarnobrzegu
z pedalskiej unii europejskiej. Precz z UE.
Jestem
00:18, 2026-05-24
Poseł Paweł Kowal w Tarnobrzegu
Bajer full u tego gostka. Helikopter już się nachapał jak Lesiu w. To im już to powinno wystarczyć. PO zapewni Wam świetlaną przyszłość ;)
Kosmonauta
00:15, 2026-05-24
KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg zagrał o finał Ligi Mistr
I tej sekcji pieniądze zabrali,co promują miasto na świecie na korzyść koszykarzy, którzy dali du.y w meczach finałowych o awans do drugiej ligi.
Kibic
23:33, 2026-05-23