[FOTORELACJA]9243[/FOTORELACJA]
Dla naszej drużyny spotkanie z Unią Tarnów było szansą na odkucie się po ostatniej bolesnej porażce z Chełmianką Chełm. Przypomnijmy, że siarkowcy prowadzili już 3:0, ale mecz ostatecznie skończył się porażką 4:5.
Unia Tarnów z 3 punktami na koncie to outsider ligi. Stąd też nikt nie brał pod uwagę innego scenariusza jak zwycięstwo tarnobrzeżan.
Siarka rozpoczęła mecz w następującym składzie: Cymerys, Misztal, Bracik, Siedlecki, Rębisz, D. Lisowski, Kaliniec, P. Lisowski, Francois, Ogorzały, Iwao.
Co prawda od początku spotkania tarnobrzeżanie przeważali, to jednak goście zdobyli pierwszą bramkę, co dla kibiców było sporym zaskoczeniem. Natomiast jeszcze przed przerwą wszystko wróciło do normy. Najpierw gola po strzale głową zdobył Piotr Lisowski, a później piłkę do siatki skierował Kosei Iwao.
Po wznowieniu nasz zespół nadal przeważał, co zostało udokumentowane dwiema bramkami. Pierwsza z nich to gol Iwao z najbliższej odległości, a później ten sam zawodnik dobił uderzenie Misztala. Ostatecznie Siarka zwyciężyła 4:1.
nie kibic07:46, 28.04.2025
Może mi któs wyjasnić co te szyfry znaczą:
P,W,D,L, DIFF ,Goals, LAST, PTS ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tarnobrzeg. Małżeństwo straciło 35 tysięcy złotych
Temat klepany od kilkunastu lat a dziadki jak *%#)!& były tak *%#)!& są nawet nie żal za tą głupotę…
Ręce opadają
00:50, 2025-10-24
Zderzenie dwóch osobówek w pow. sandomierskim
Proszę Panią, która ucierpiała w tym wypadku lub kogoś z rodziny o kontakt - 697723210
ArkadiuszKi
21:32, 2025-10-23
Holistyczne podejście do zdrowia psychicznego
tata
trata
08:40, 2025-10-23
Złote gody w Łoniowie. Świętowało blisko 30 par [FOTO]
Dlaczego nie ma sternika?
Ola
08:04, 2025-10-23