[FOTORELACJA]4224[/FOTORELACJA]
Już w pierwszym finałowym spotkaniu nasza drużyna okazała się lepsza od rywalek, pokonując je 3:1. Dziś w hali MOSiR nastąpił rewanż.
Przed tarnobrzeską publicznością KTS nie oddał nawet jednego pojedynku. Fu Yu, Elizabetha Samara i Kinga Stefańska pokonały zawodniczki z Częstochowy, przywracając klubowi krajowe mistrzostwo.
– Męczyliśmy się trochę w Częstochowie. Natomiast tutaj poukładaliśmy to trochę inaczej taktycznie i zaprezentowaliśmy się lepiej. Przygotowujemy się do każdego meczu, staramy się wytrzymać pod względem motywacji i tak się dzieje – podsumował spotkanie trener Zbigniew Nęcek.
KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Bebetto AZS UJD Częstochowa 3:0
Fu Yu - Anastasyia Dymitrenko 3:1 (11-5,9-11,11-6,13-11)
Elizabeta Samara - Tetyana Bilenko 3:1 (11-8,11-3,6-11,11-9)
Kinga Stefańska - Julia Szemiel 3:0 (11-1,11-2,11-4)
0 0
to nie jest nasz region to zupelnie inne wojewodztwo i mentalnosc podkarpackie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz