W hali staszowskiego Powiatowego Centrum Sportu odbył się kolejny z cyklu turniejów tegorocznej edycji Enea Cup.
[FOTORELACJA]8322[/FOTORELACJA]
Tym razem rywalizowali żacy starsi (rocznik 2016 i młodsi). Sponsorem zawodów była Enea Elektrownia Połaniec. W turnieju zagrało 10 drużyn:
Pogoń Staszów I i II, Baszta Rytwiany I i II, SKS Wisła Sandomierz. Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice, Brain&Body Chmielnik, Akademia Piłkarska Agricola Łoniów, Akademia Piłkarska DAP Kielce, Zenit Chmielnik Grupy Młodzieżowe.
Podczas rozgrywek młodzi piłkarze pokazali pełne zaangażowanie, a mecze, mimo swojego towarzyskiego charakteru, były pełne emocji i zaciętej walki o każdą piłkę.
Z każdego zespołu wyróżniono najlepszego zawodnika. Zostali nimi: Ksawery Urbański - Star Starachowice, Antoni Morawiecki - Brain&Body Chmielnik, Malwina Gach- Wisła Sandomierz, Paweł Tarka - Agricola Łoniów, Jakub Ozga - DAP Kielce, Antoni Puchała - Zenit Chmielnik, Seweryn Buś i Wojciech Bąk- Pogoń Staszów, Lena Jaguś i Ścibisz Jan - Baszta Rytwiany
Wyróżnienia i nagrody wręczał Damian Krakowiak, współzałożyciel Stowarzyszenia Pogoń 2020 Staszów.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Robot da Vici pomaga pacjentkom
Dlaczego nie ma zdjęcia sternika? Ostatnio promował nie swoje inwestycje np. niemiecki Lidl niszczący polski handel i rolnictwo czy przewidywany remont ul. Kwiatkowskiego która jest drogą krajową i sternik ma g...do gadania. Ludzie przecież to pslowski pasożytpromujący się za wasze pieniądze.
Ewa
08:54, 2025-11-01
Drożeje popularny opał. Polacy dostaną po kieszeni
pellet nie jest droższy od gazu groszku czy oleju opałowego, najlepiej pompa ciepła z fotowoltaiką
.
08:01, 2025-11-01
Drożeje popularny opał. Polacy dostaną po kieszeni
Chcieliście tuska to macie... A będzie jeszcze fajniej... Uśmiechać się barany a nie płakać...
mark
01:21, 2025-11-01
Pierwsza koncepcja terenów zielonych nad Wisłą
Jeśli ten projekt się potwierdzi, to będzie po prostu tragedia - gdzie cień? Gdzie wodny plac zabaw? Gdzie te leżaki? Głosowałem na Pana Prezydenta i żałuję...
Mieszkaniec 30+
21:09, 2025-10-31