Podkarpacie. Chciał ugodzić ojca nożem, bił go tłuczkiem kuchennym. Mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy zatrzymany - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Podkarpacie. Chciał ugodzić ojca nożem, bił go tłuczkiem kuchennym. Mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy zatrzymany

0

28-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy stosował przemoc wobec swoich bliskich. Mężczyzna znęcał się nad swoją rodziną, groził im pozbawieniem życia oraz wszczynał awantury.

W piątek, 22 maja, policjanci zostali wezwani do jednego z domów jednorodzinnych w gminie Tuszów Narodowy. Według zgłoszenia 28-letni mężczyzna próbował ugodzić ojca nożem, a następnie uderzał go tłuczkiem kuchennym. Pokrzywdzony został zabrany do szpitala.

Napastnik podczas zatrzymania był agresywny wobec policjantów. Wyzywał i groził im pozbawieniem życia oraz szarpał się z funkcjonariuszami. Mężczyzna był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzuty znęcania się nad rodziną, uszkodzenia ciała ojca oraz znieważenia funkcjonariuszy.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 28-latek od ubiegłego roku znęcał się psychicznie nad domownikami, wszczynał awantury podczas których wyzywał ich oraz groził im pozbawieniem życia.

Zobacz także:
– Kompromis w sprawie dotacji dla sandomierskich organizacji społecznych przypieczętowany umowami i aneksami
– Kolejny krok do przebudowy odcinków drogi krajowej numer 79

– 10 lat temu rozpoczęła się klęska żywiołowa. Powódź w Sandomierzu [zdjęcia]

Po zatrzymaniu mężczyzny funkcjonariusze, w domu pokrzywdzonych zabezpieczyli nóż kuchenny oraz tłuczek do mięsa, których tego dnia miał używać podejrzany awanturując się z ojcem.

Na wniosek policjantów popartych przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa 28-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.