Policyjny pościg po ulicach Sandomierza i Tarnobrzega. Ranni policjanci

0

Nad ranem na terenie Sandomierza i Tarnobrzega policjanci ścigali auto na warszawskich numerach rejestracyjnych, które nie zatrzymało się do kontroli drogowej.

Zdjęcia z policyjnej obławy: https://tyna.info.pl/zdjecia-z-policyjnej-oblawy-przestepcy-uciekali-przez-sandomierz-i-tarnobrzeg/

Czterech policjantów zostało rannych w wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu podczas pościgu. Kierowca hondy nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego.

Przed godz. 5, na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, w tym dwóch policyjnych radiowozów. Wstępnie ustalono, że kierujący hondą nie zatrzymał się do kontroli drogowej na terenie województwa świętokrzyskiego. Policjanci ruszyli za nim w pościg, dołączyli do nich funkcjonariusze z Tarnobrzega. Kierowca hondy chcąc uniknąć zatrzymania, ominął jeden ze ścigających go radiowozów i uderzył w drugi – fiata ducato, a następnie zderzył się z kią ceed.

Dwaj sprawcy zaczęli uciekać pieszo, zostali zatrzymani przez policjantów. Obaj to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. W wyniku tego zdarzenia rannych zostało 4 funkcjonariuszy i 2 mężczyzn z hondy.

Źródło: Policja

 

 

Share.

Comments are closed.