reklama
Potrącenie pieszego na Wisłostradzie. Zablokowana droga do Tarnobrzega [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Potrącenie pieszego na Wisłostradzie. Zablokowana droga do Tarnobrzega [zdjęcia]

4
1 z 12

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w środę, 5 stycznia, przy wjeździe na Wisłostradę, w rejonie „ślimaka” i zjazdu na drogę krajową nr 9. Po godzinie 20, samochód osobowy potrącił tu pieszego.

 – Na ten moment mogę tylko potwierdzić potrącenie pieszego. Wstępnie jeszcze na terenie Siedleszczan. Na miejscu pracują służby – powiedział „TN” dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Pieszy został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Droga w kierunku Tarnobrzega jest tymczasowo zablokowana.

Potrącenie pieszego na Wisłostradzie – 12 zdjęć:

Potrącenie pieszego na Wisłostradzie

1 z 12

4 komentarze

  1. Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

  2. Przechodzenie w tym miejscu to standard, nawet po 15 gdy ruch jest większy. Dopóki policja nie zacznie karać pieszych to nigdy się nie nauczą. Najlepiej zwalać wszystko na kierowców.

  3. „Droga w kierunku Tarnobrzega jest tymczasowo zablokowana.”

    Droga jest zazwyczaj zablokowana przez służby ratunkowe. Widać to po fotografiach. Nieadekwatność użytych środków do wielkości zdarzenia. Niech zaczną myśleć jak drogi nie blokować i od razu udrożnić jeden pas. Wszak inni kierujący pojazdami gdzieś się spiesza, są umówieni na godzinę, jada do pracy, z pracy etc.