Poważne zderzenie pojazdów pod Niskiem, auto stanęło pionowo w rowie. Dwie osoby trafiły do szpitala - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Poważne zderzenie pojazdów pod Niskiem, auto stanęło pionowo w rowie. Dwie osoby trafiły do szpitala

0

Wczoraj, na trasie Nisko-Rzeszów w ciągu DK19 (pow. niżański) doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Siła uderzenia była tak duża, że auto stanęło pionowo w rowie, opierając się na drugim pojeździe. Dwie ranne osoby zostały przewiezione do szpitala.

W niedzielę, 12 września, około godziny 12 do oficera dyżurnego policji w Nisku dotarło zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 19 przy wyjeździe z Niska w stronę Rzeszowa, nieopodal Nowosielca doszło do poważnego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. 

Zobacz także:
– Kacper Serafin z Nowej Dęby spotkał się z Lewandowskim, a potem wziął udział w programie “Pytanie na śniadanie” [wideo]

Jadący od strony miejscowości Nowosielec, w stronę Niska osobowy citroen zaczął wykonywać manewr skrętu na przydrożny parking leśny po lewej stronie. W tym samym czasie, manewr wyprzedzania podjął kierowca Volkswagena, który uderzył w bok citroena – poinformowała st. sierż. Katarzyna Pracało z KPP w Nisku.

W wyniku zdarzenia citroen wylądował w przydrożnym rowie, natomiast volkswagen przez siłę uderzenia wjechał na jego część. Kierowca oraz pasażerka pojazdu marki Volkswagen zostali przewiezieni do szpitala w Nisku. Na czas czynności ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Fot. Czytelnik

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.