Na sygnale

Zamknij

Dodaj komentarz

Pożar w Chmielowie, dwie osoby poszkodowane

KR 14:13, 05.05.2020 Aktualizacja: 08:41, 24.10.2025
Skomentuj Pożar w Chmielowie, dwie osoby poszkodowane

Wczoraj w nocy w miejscowości Chmielów (gmina Nowa Dęba) wybuchł pożar domu jednorodzinnego. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

Znajdujące się w budynku osoby opuściły go jeszcze przed przybyciem zastępów straży pożarnej. 28-letni mężczyzna i 32-letnia kobieta doznali poparzeń. Zostali przetransportowani do szpitala.

Zobacz także:

- Uwaga kierowcy! Utrudnienia po wypadku na trasie Sandomierz - Lublin

- Po wypiciu wina trafili do szpitala. Jeden z nich zmarł

- Zmarł Bogdan Siorek, były piłkarz Stali Stalowa Wola

Pożar powstał najprawdopodobniej na wskutek zaprószenia ognia. Strażacy pracowali na miejscu zdarzenia przez ponad godzinę.

Fot. Archiwum

(KR)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%