Przedstawicielki tarnobrzeskiej "Prymasówki" wzięły udział w konferencji nt. programu edukacji lotniczej w Warszawie - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Przedstawicielki tarnobrzeskiej „Prymasówki” wzięły udział w konferencji nt. programu edukacji lotniczej w Warszawie

0

W Hotelu Regent Warsaw w Warszawie odbyła się konferencja nt. Programu Edukacji Lotniczej i Lotniskowej. Wzięły w niej udział Iwona Stępak i Dominika Zajczyk reprezentujące Zespół Szkół nr 1 w Tarnobrzegu.

15 listopada w Hotelu Regent Warsaw w Warszawie odbyła konferencja, w której wzięły udział Iwona Stępak i Dominika Zajczyk reprezentujące autorski zespół ds. wdrożenia eksperymentu pedagogicznego w Technikum Obsługi Pasażerów w Przewozach Lotniczych, Morskich i Lądowych w Zespole Szkół nr 1 w Tarnobrzegu.

Zobacz także: 
– Materiał o księdzu z gm. Nowa Dęba w “Dzień dobry TVN” [wideo]

W przygotowanej prezentacji multimedialnej reprezentantki ZS numer 1 omówiły wdrożony eksperyment pedagogiczny jako przykład dobrej praktyki w kształceniu uczniów. W czasie konferencji przedstawiciele ministerstw, dyrektorzy Polskich Portów Lotniczych, władze uczelni wyższych oraz specjaliści z branży lotniczej zabrali głos w dyskusji na temat sposobów i jakości kształcenia w zakresie lotnictwa cywilnego, stanu edukacji lotniczej i lotniskowej w Polsce, przyszłości zawodów lotniczych i lotniskowych w Polsce i na świecie i wyzwań kadrowych przy tworzeniu nowych portów lotniczych w Polsce.

„W czasie konferencji udało się nawiązać szerokie kontakty z przedstawicielami branży lotniczej, co mamy nadzieję zaowocuje dalszą współpracą” – czytamy na stronie „Prymasówki”.

Zostaw odpowiedź