Przetargi na dzierżawę ostatnich lokali nad Jeziorem Tarnobrzeskim - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Przetargi na dzierżawę ostatnich lokali nad Jeziorem Tarnobrzeskim

0

Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. ogłosiło przetargi na dzierżawę dwóch ostatnich wolnych lokali nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

TTBS, który zarządza terenami nad Jeziorem Tarnobrzeskim, opublikował ogłoszenia o przetargach na dziesięcioletnią dzierżawę lokali nad tarnobrzeskim akwenem.

Pierwszy z nich dotyczy części działki oznaczonej nr ewidencyjnym 101/5 o powierzchni 0,0155 ha, położonej przy ulicy Żeglarskiej obręb Kajmów – Jezioro Tarnobrzeskie, zabudowanej budynkiem wielofunkcyjnym, którego część przeznaczona jest do oddania w dzierżawę z przeznaczeniem pod działalność handlowo – usługową. Drugi przetarg ma na celu oddanie w dzierżawę części działek oznaczonych nr ewidencyjnym 101/5 i 101/7 o łącznej powierzchni 0,0414 ha, położonych przy ulicy Żeglarskiej obręb Kajmów, zabudowanych budynkiem jednokondygnacyjnym z przeznaczeniem pod działalność gastronomiczną o powierzchni zabudowy 99,52 m2. Bezpośrednio przy budynku teren jest utwardzony przeznaczony na ustawienie stolików do konsumpcji.

Przetarg ustne nieograniczone odbędą się w dniu 30 czerwca w siedzibie TTBS ul. Mickiewicza 4, pokój zarządu (pierwszy o godz. 9, drugi o godzi. 10). Szczegóły:

https://ttbs.tarnobrzeg.pl/zamowienia-publiczne     

https://tarnobrzeskitbs.bip.gov.pl/search/publiccontracts/

Zostaw odpowiedź