Rozpoczyna się budowa galerii w Tarnobrzegu! [Czytaj w gazecie][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 24 maja
reklama

Rozpoczyna się budowa galerii w Tarnobrzegu! [Czytaj w gazecie][zdjęcia]

6
1 z 30

Mało który temat budzi takie zainteresowanie, jak kwestia uruchomienia centrum handlowego pomiędzy ulicami Sikorskiego a Dominikańską. Wiele wskazuje na to, że powstanie obiektu to kwestia nieodległej przyszłości. Rozpoczęło się grodzenie placu budowy, a inwestor zapowiada, że pierwsze roboty rozpoczną się, gdy tylko pozwoli na to pogoda.

W najnowszym numerze „Tygodnika Nadwiślańskiego” można przeczytać o szczegółach inwestycji. Poniżej natomiast znajduje się galeria zdjęć z miejsca, gdzie wytyczany jest teren pod budowę galerii.

Czytaj w czwartek
w papierowym i elektronicznym wydaniu
„Tygodnika Nadwiślańskiego”:

1 z 30

6 komentarzy

 1. tomek sandomierzanin na

  nareszcie sklepy sklepy sklepy i to na przedmiesciach sandomierza wykupimy wszystko

 2. jolkamalgoski na

  Troszeczkę malutka ta galeryjka będzie jak na tak długie oczekiwanie. To zaledwie polowa tego co jest w w Vivo w Stalowej Woli.VIVO! Stalowa Wola plasuje się w czołówce najchętniej odwiedzanych centrów handlowych w regionie. Jest to jednopoziomowy budynek, znajdujący się na ul. Chopina 42 i posiadający 30 tys. mkw. powierzchni najmu nie wliczając w to Agata Meble,Kina Helios i sportowego.. Obecnie skupia ponad 80 lokali handlowo-usługowych, kawiarni oraz restauracji.

  • Lokalny patriota na

   Wszystkie molochy są niemile widziane.

   Kino to ma być tylko kino, kawiarnia ma być tylko kawiarnią. Jeśli nie jest, to jest hałas. Małe sklepiki są fantastyczne, ale my mamy takie durnowate pomysły, aby wszystko zrzynać od zgniłego zachodu bo nie potrafimy kroczyć swoją ścieżką.

   Jeden kanciasty budynek będzie więcej, podobnie jak w pobliskim MediaExpert. W tym ostatnim to jak się wejdzie do budynku to jeden wielki galimatias. Grające telewizory. Szybko z niego uciekam. Nie potrafiłbym tam pracować, chyba, że w stoperach w uszach.

   Idźcie dalej drogą naśladownictwa zachodu (super/hiper markety/klocki/. Farmy i fermy zamiast małych gospodarstw rolnych, Konchity Wurst /ni to baba ni to chłop/), to z czasem zobaczymy dokąd zajdziemy. Z pewnością do namieszania w głowach od najmłodszych lat dzieciom dojdzie. Niszczycie polskość.

   Budowa takich budynków molochów to tradycyjnie wycinka drzew, likwidacja zieleni i „kostkowanie” terenu wokół niego. Coraz mniej zieleni , coraz więcej betonu, kostki w Tarnobrzegu. Wycinka drzew to standard w Tarnobrzegu, więc tradycji stanie się zadość. Ile drzew w zamian zostanie zasadzone? Podejrzewam, że ani jedno !!!!!!!!!!!!!!!!!