Śmierć koło „Biedronki” w Tarnobrzegu to nie samobójstwo - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Śmierć koło „Biedronki” w Tarnobrzegu to nie samobójstwo

1

Mężczyzna, którego ciało znaleziono w czwartek, 7 stycznia, na parkingu przy markecie „Biedronka” na ul. Kwiatkowskiego w Tarnobrzegu, najprawdopodobniej zmarł z przyczyn naturalnych. Takie są wstępne ustalenia policyjnego dochodzenia prowadzonego w tej sprawie.

– Z naszych ustaleń nie wynika, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Nic na to nie wskazuje. Wstępnie wykluczyliśmy również zamach samobójczy. Najprawdopodobniej zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Ostateczne odpowiedzi na wszystkie pytania w tej sprawie powinna dać sekcja zwłok, której przeprowadzenie zarządził prokurator powiedziała „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” podinspektor Beata Jędrzejewska – Wrona, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

51-letni mieszkaniec Tarnobrzega był poszukiwany po tym, jak koło południa, 7 stycznia, jego rodzina mieszkająca na terenie powiatu sandomierskiego zwróciła się do tamtejszej policji z prośbą o pomoc. Zaniepokojenie członków rodziny wywołał fakt, że mężczyzna nie odezwał się do rodziców w Święta Bożego Narodzenia i nie było z nim żadnego kontaktu.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Pędził po mieście, wjechał na “wysepkę” [zdjęcia]

– Siarkowcy wznowili treningi pod okiem nowego szkoleniowca [wideo][zdjęcia]
– 140 na liczniku. Jazda na jednym kole… Nowe fakty po pościgu w Tarnobrzegu

– Po otrzymaniu informacji z Sandomierza, zaczęliśmy poszukiwania. Około godziny 21.30, policjanci odnaleźli na parkingu przy ul. Kwiatkowskiego dostawcze Iveco należące do poszukiwanego. Po otwarciu samochodu odnaleziono w środku zwłoki 51-latka. Prawdopodobnie leżały one w samochodzie już jakiś czas – mówi B. Jędrzejewska – Wrona.

Ciało 51-latka zostało zidentyfikowane przez rodzinę, która potwierdziła jego tożsamość.

Fot. M. Chmielowiec

Udostępnij

1 komentarz

  1. Z jakich naturalnych…ponad roczny już, kompletny brak jakiejkolwiek opieki zdrowotnej, to jest przyczyna i to 100%mnienaturalna.