---
Sprawcą sobotniego tragicznego wypadku jest mieszkaniec gminy Grębów - Tygodnik Nadwiślański

Sprawcą sobotniego tragicznego wypadku jest mieszkaniec gminy Grębów

3

Za kierownicą audi S7 – które podczas nieprawidłowego wyprzedzania zderzyło się czołowo z samochodem, w którym podróżowała trzyosobowa rodzina – siedział mieszkaniec gminy Grębów w powiecie tarnobrzeskim. Według oficjalnego komunikatu stalowowolskiej policji mężczyzna ma 37 lat. 

Wciąż nie ma oficjalnych wyników badań krwi, którą pobrano do niego o wypadku. Prokuratura podaje jednak, że z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że był on mocno pijany. Mężczyzna przebywa w szpitalu. Przeszedł operację, jego stan jest stabilny. Na razie nie został przesłuchany i nie postawiono mu jeszcze żadnych zarzutów. Z nieoficjalnych informacji wynika, że niedawno stracił prawo jazdy.

W wypadku zginęło małżeństwo podróżujące audi A4 – mieszkańcy miejscowości Przędzel w gminie Rudnik nad Sanem, w powiecie niżańskim. Kobieta miała 37 lat, mężczyzna 39.

Więcej informacji i zdjęcia z wypadku: Rodzina osierociła troje dzieci. Sprawca wypadku prawdopodobnie był pijany [zdjęcia, wideo]

 

Udostępnij

3 komentarze

  1. WIOWY ANTYBURAK na

    A co tam u typowego mieszczucha szczyla co zabił driftem dziadziusia pod kioskiem

  2. Powinni go tam ukrzyzowac obok tego miejsca, jako przestroga dla innych wsiadajacych za kierownice po spozyciu…

  3. Sprawca to typowy wieśniak a taki nie ma w życiu żadnych zasad. Dla niego życie drugiego człowieka nie przedstawia żadnej wartości, nie ma dla niego czegoś takiego jak zasady i prawo własności.