Startujemy z II edycją największego w naszym regionie PLEBISCYTU WESELNEGO – Wesele, hej wesele! - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Startujemy z II edycją największego w naszym regionie PLEBISCYTU WESELNEGO – Wesele, hej wesele!

0

Celem plebiscytu jest wyłonienie mistrzów branży ślubnej – firm, które sprawią, że wymarzone wesele stanie się faktem i zostanie na długo w pamięci nowożeńców oraz gości.

Czas przygotowań do ślubu i wesela jest intensywnym czasem, w którym miesza się ze sobą wiele uczuć i emocji. Tych pozytywnych, jak rozpoczęcie nowego życia z ukochaną osobą u boku jak i negatywnych zmęczenia ilością przygotowań, odczuwania presji czy stresu wywoływanego koniecznością dokonywania wyborów, które zadowolą szerokie grono zainteresowanych.

Pragniemy pomóc wszystkim tym, którzy w najbliższej przyszłości planują stanąć na ślubnym kobiercu. Ocenie czytelników poddamy lokale, zespoły weselne, studia fotografii, oraz usługi specjalne, mające dodatkowo uatrakcyjnić i stworzyć niepowtarzalną atmosferę przyjęcia weselnego (fotobudka, fotolustro, salony kosmetyczne, fryzjerskie, dekoracje ślubne, wypożyczalnia aut, ciężki dym, napis love itp.).

Plebiscyt przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach:
• Lokal weselny
• Fotografia
• Zespół weselny
• Usługi specjalne

Kandydatury można zgłaszać od 24.01 od godz. 15.00 na trzy sposoby: pocztą tradycyjną na adres: „Tygodnik Nadwiślański”, ul. 1 Maja 4a, 39-400 Tarnobrzeg, za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: redakcja@tyna.info.pl) oraz przez portal społecznościowy Facebook, wysyłając prywatną wiadomość. Zgłoszenia przyjmowane będą do 05.02.2020 roku do godz.12.00 . Spośród zgłoszonych kandydatów, w każdej z kategorii wybranych zostanie maksymalnie 10 nominowanych.

W przypadku większej liczby zgłoszonych w którejś z kategorii, o nominacji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

06.02 na stronie www.tyna.info.pl zostanie opublikowana lista nominowanych do udziału w Plebiscycie. Lista ukaże się również w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.
Głosowanie esemesowe będzie trwało od 06.02 do 24.02.2020 roku.

Zwycięzcy Plebiscytu w poszczególnych kategoriach otrzymają pamiątkowe dyplomy i statuetki, które zostaną wręczone podczas uroczystej II Nadwiślańskiej Gali Mistrzów Branży Weselnej. Sylwetki mistrzów zostaną także zaprezentowane na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego” i portalu tyna.info.pl – w formie obszernych reportaży.

Główną nagrodą będzie możliwość wystawienia stoiska promocyjnego na tarnobrzeskich targach ślubnych z 30% zniżką (odbędą się one 29 marca). Dodatkowo zwycięzcy w każdej z plebiscytowych kategorii przez okres dwóch miesięcy będą mogli korzystać z bezpłatnej reklamy w formie wizytówki w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego” oraz na stronie internetowej tyna.info.pl.

Szczegółowy regulamin plebiscytu dostępny jest w zakładce Regulaminy
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.