Reklama
Staszów. Wigilijny nożownik zatrzymany przez policjantów! - Tygodnik Nadwiślański

Staszów. Wigilijny nożownik zatrzymany przez policjantów!

0

Mężczyzna podejrzewany o to, że 24 grudnia 2020 roku, w Wigilię, pchnął dwukrotnie jakimś ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem, 23-letniego mieszkańca Staszowa, został dziś, w poniedziałek, 4 stycznia 2021 roku, zatrzymany przez policję.

– Mogę potwierdzić, że 4 stycznia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie i Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach dokonali zatrzymania 26-latka podejrzewanego o zranienie na Rynku w Staszowie 23-latka. Trwają czynności śledcze – powiedziała “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” młodsza aspirant Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

O krwawym zajściu, do jakiego doszło na staszowskim rynku pisaliśmy na portalu www.tyna.info.pl: https://tyna.info.pl/atak-nozownika-w-staszowie/

Przypomnijmy, 24 grudnia ub. roku, około godziny 3. w nocy, w trakcie scysji kilku mężczyzn, jeden z nich dwukrotnie ugodził prawdopodobnie nożem 23-letniego mieszkańca Staszowa. Ranny w brzuch i klatkę piersiową 23-latek przeszedł ciężką operację. Policja szybko wytypowała potencjalnego napastnika, ale mężczyzna ukrywał się. Policjanci metodami operacyjnymi próbowali ustalić jego miejsce pobytu. Dlatego też nie podano do publicznej wiadomości informacji o zajściu. 4 stycznia prawdopodobny nożownik został zatrzymany.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.