Po trwającym kilka lat procesie przed Sądem Okręgowym w Tarnobrzegu zapadł wyrok w jednej z największych afer finansowych w regionie. Sprawa dotyczy działalności byłych władz i pracowników Banku Spółdzielczego w Grębowie, którym prokuratura zarzuciła m.in. udział w zorganizowanej grupie przestępczej, fałszowanie dokumentów, nielegalne operacje finansowe oraz działania, które miały doprowadzić do wielomilionowych strat instytucji bankowych i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Na ławie oskarżonych zasiadało sześć osób, a materiał dowodowy zgromadzony w sprawie liczył 33 tomy akt.