Firma organizująca w Tarnobrzegu wydarzenie motoryzacyjne rozwiesiła w środę, 24 czerwca, wieczorem ogłoszenia reklamowe na znakach drogowych i latarniach na terenie całego miasta. Sprawa może skończyć się mandatem. Aktualnie zajmują się nią urzędnicy tarnobrzeskiego magistratu.