Tarnobrzeg. Kolędy w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek wybrzmiały w parafii na os. Serbinów [zdjęcia][wideo] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Tarnobrzeg. Kolędy w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek wybrzmiały w parafii na os. Serbinów [zdjęcia][wideo]

0
1 z 4

Wzruszający koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków, który w miniony piątek odbył się w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ściągnął do kościoła wielu tarnobrzeżan. Rodzinny zespół śpiewaków operowych został nagrodzony gromkimi brawami. 

Soliści zaśpiewali kilkanaście najpiękniejszych polskich kolęd. Muzykom w składzie Iwona (sopran) i Piotr (tenor), zawodowi śpiewacy operowi oraz ich synowie Wojciech (baryton) i Adam (tenor) akompaniowała pedagog Akademii Muzycznej w Łodzi, Bogna Dulińska.

Zobacz także: 
– Sandomierz. Cleo zaśpiewała dla małej Igi [zdjęcia]

Zespół rodzinny występuje na scenie od siedmiu lat, zaś braci można było zobaczyć w programie „Mam Talent”. Zwykle prezentują opery, arie, duety, musicale, utwory znane na świecie, a także przeboje muzyki filmowej, w tym kolędy.

Kaczmarkowie przyjechali do Tarnobrzega na zaproszenie proboszcza parafii na os. Serbinów, Jana Biedronia. Przed wejściem do świątyni można było kupić cegiełki o wartości 20 złotych, z których dochód przeznaczony zostanie na dokończenie budowy hospicjum paliatywnego w tarnobrzeskim Miechocinie. Fot. Strona parafii na os. Serbinów

Zobacz galerię – 8 zdjęć + wideo

1 z 4

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.