Tarnobrzeg. Na wiadukcie pojawiły się graffiti. Jest Bartosz Głowacki, górnik, zamek [zdjęcia]

4
Showing 1 of 12

Na ścianach wiaduktu przy ulicy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu pojawiły się graffiti. Oprócz charakterystycznych, młodzieżowych rysunków, znajdują się również postacie Bartosza Głowackiego, górnika czy też malowidła Zamku Dzikowskiego.

Miejsce na grafitti udostępnił magistrat. – Widzieliście już jak odmienił się nasz wiadukt? Niecenzuralne hasła zastąpiły obrazy, m.in. tak charakterystyczne dla Tarnobrzega jak Bartosz Głowacki, kierujące nad jezioro palmy, górnik w galowym mundurze z pióropuszem na czapce, czy piłkarz w żółtej, siarkowej koszulce. Brawo młodzi! To była ich inicjatywa. My udostępniliśmy tylko kawałek ściany, by mogli się artystycznie realizować. Mieszkańcom sąsiednich domów pomysł i realizacja bardzo się podoba. Nareszcie ich otoczenie nabrało kolorów! Może kolejna ściana? – napisał na Facebooku prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Zobacz także: 
– Tarnobrzeg. Pijana kobieta zatrzymana dwukrotnie jednego dnia
– Rowery miejskie odjechały z Tarnobrzega [zdjęcia]
– Pierwszy film o Podkarpaciu już online! To trzeba zobaczyć [wideo]

A Wy jak oceniacie malowidła na wiadukcie?

Graffiti na wiadukcie w Tarnobrzegu – 12 zdjęć   

Showing 1 of 12

Share.

4 komentarze

  1. Jedne mają jasny przekaz, inne. Fot 2,3,4 niestety nie. Trzeba zapytać artystów co chcieli pokazać. Ale generalnie pomysł dobry, byle następni nie przyszli i nie zniszczyli tego co już zrobiono.

Leave A Reply