Pierwszy film o Podkarpaciu już online! To trzeba zobaczyć [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 7 grudnia
ogłoszenie
reklama

Pierwszy film o Podkarpaciu już online! To trzeba zobaczyć [wideo]

0

„Podkarpackie to Ty”! – pod tym tytułem kryje się kilkanaście historii ludzi, którzy odnaleźli swoje miejsce właśnie na ziemiach podkarpackich. Opisuje ich losy, motywacje, radości i utrapienia dnia codziennego, a przede wszystkim – ich drogę do sukcesu. W filmie nie brakuje też wątków humorystycznych od Lasowiaczek!

Oficjalny debiut filmu o Podkarpaciu miał miejsce w czwartek, 12 listopada. Motywacją do realizacji tej produkcji są mieszkańcy rejonu województwa podkarpackiego, a w szczególności ci, którzy mają chęć oraz wiarę w siłę tego regionu i przy wsparciu Funduszy Unijnych udowadniają innym, że sukces jest dla każdego. Materiał dedykowany jest mieszkańcom, ale i aktywnym osobom, które walczą w imieniu kultury i rozwoju województwa podkarpackiego.

Za produkcję filmu i kampanię reklamową odpowiada DogFilm Studio Filmowe. Scenariusz i reżyseria jest autorstwa Pawła Nazaruka. Film powstał na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Zobacz także:
– Stalowa Wola. Zaśpiewali najsłynniejszą pieśń legionową online [wideo]
– Wolontariusze pomagają sandomierzanom w potrzebie

– Tarnobrzeskie Święto Niepodległości inne niż poprzednie [zdjęcia]

Bohaterowie, którzy podzielili się swoją historią to między innymi Stanisław Myszkowski, Justyna Gamoń-Wesołowska, Katarzyna Ruchlewicz, Marek Janowski, Anna Kochman, Barbara Sroczyńska, Zofia Wydro, Józef Krężel i wielu innych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Podkarpackie to Ty”:

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.