Tarnobrzeg. Nie weszli na ślub, bo... nie mieli maseczek - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Tarnobrzeg. Nie weszli na ślub, bo… nie mieli maseczek

3

W sobotę po godz. 14, policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Sandomierską w Tarnobrzegu. 28-latek wezwał mundurowych, ponieważ nie został wpuszczony na ceremonię zaślubin.

Okazało się, że pracownik urzędu odmówił mężczyźnie i jego 26-letniej żonie wejścia na uroczystość, ponieważ oboje nie mieli maseczek. Także podczas interwencji małżeństwo odmówiło ich założenia. Policjanci ustalili, że pozostałe osoby biorące udział w uroczystości stosują się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Wobec małżonków funkcjonariusze sporządzili wnioski o ukaranie do sądu rejonowego.

Zobacz także:
– Agresywny 26-latek w Skopaniu skakał po samochodzie. Szarpał interweniującego policjanta
– Próbował uratować kota, sam wpadł do studni [zdjęcia]
– Koronawirus. Tarnobrzescy licealiści objęci kwarantanną

Ograniczenie kontaktów, unikanie skupisk ludzkich oraz zakrywanie nosa i ust w przestrzeni publicznej to jedna z podstawowych zasad w walce z epidemią. Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń policjantów i służb sanitarnych.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

Udostępnij

3 komentarze

  1. Walczyc z ta ciemnota ktorej juz glowne media srały mózgi niech sobie worki foliowe zakladaja jak maja pezekonanie ze ich to ochroni

  2. ale na weselu byli?ktoś to sprawdzał,ile było osób na przyjeciu?ile osób mogli zarazić,jak byli nosicielami?gdzie było wesele-przyjęcie?za umyślne pruby zarażenia pod sąd i kara po 30 tys,co najmniej,plus 2 lata więzienia,moze by zmadrzeli,brak słow,głupota ludzka nie zna granic!

  3. Za Milicji dostaliby wpierdol pałą i porządku od razu zostaliby nauczeni. Za PO dostaliby wpierdol pałą i byłoby podobnie. Lechu W. Mówił kiedyś: władzy trzeba słuchać, należy wypałować.