Tarnobrzeg. Po alkoholu wjechali w las. Trafili do szpitala [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tarnobrzeg. Po alkoholu wjechali w las. Trafili do szpitala [zdjęcia]

0
1 z 18

Wczoraj wieczorem na ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu doszło do wypadku. Samochód osobowy wjechał w głąb lasu. Podróżowali nim dwaj mężczyźni, którzy trafili do szpitala. Od obu wyczuwalna była woń alkoholu. Sprawę bada policja.

Wczoraj około godz. 21 jadący ulicą Zwierzyniecką pojazd marki Audi nie wyhamował na betonowych płytach i wjechał w Las Zwierzyniecki. Samochodem, który został mocno zniszczony, podróżowało dwóch mężczyzn. – Obaj mężczyźni trafili do szpitala. 34-latek po przebadaniu trafił do policyjnego aresztu, natomiast 48-latek ze złamaniami oraz urazem głowy pozostał w lecznicy.  Ze względu na to, że od obu z nich była wyczuwalna woń alkoholu, została pobrana krew do badania – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Dwie młode kobiety zdewastowały instalację świetlną w Sylwestra
– Tarnobrzeg. Grupa mężczyzn jeździła po mieście i niszczyła znaki
– Staszów. Wigilijny nożownik zatrzymany przez policjantów!

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jeden z mężczyzn miał pochwalić się koledze zakupem pojazdu. Wsiadł “za kółko” i testując samochód rozpędził go znacznej prędkości. Nie zdołał jednak wyhamować i z dużą prędkością wjechał około 25 metrów w głąb Lasu Zwierzynieckiego.

Trwają ustalenia policji w tej sprawie, w tym kto był kierowcą podczas zdarzenia.

1 z 18
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.