Tarnobrzeg. Poszukiwania 51-letniego mężczyzny. Policjanci uratowali mu życie

0

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego mężczyzny, prowadzone w Tarnobrzegu. Został on odnaleziony w rejonie wału wiślanego biegnącego wzdłuż osiedla Dzików. Policjanci przekazali go pod opiekę lekarzy.

We wtorek, 4 sierpnia, dyżurny tarnobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. Z przekazanych informacji wynikało, że 51-letni mieszkaniec Tarnobrzega może chcieć targnąć się na swoje życie. Mężczyzna udał się do zakładu pracy, jednakże do niego nie dotarł. Z uwagi na realne zagrożenie życia i zdrowia, policjanci rozpoczęli poszukiwania za 51-latkiem.

Policjanci ustalili rysopis zaginionego, a także rejon, w którym mógł przebywać. W trakcie prowadzonych poszukiwań, funkcjonariusze pionu kryminalnego, zauważyli leżącego mężczyznę w rejonie wału wiślanego, biegnącego wzdłuż osiedla Dzików. W trakcie udzielania mężczyźnie pomocy policjanci rozpoznali, że jest to poszukiwany mieszkaniec Tarnobrzega. 51-latek przyznał się do zażycia środków chemicznych. Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie. Załoga karetki zabrała mężczyznę do szpitala. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych 51-latkowi nic poważnego się nie stało.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

Zobacz także:
– Pomóż sprowadzić ciało Dominika Kaczora do Polski
– Świętokrzyskie: Ponad 20 osób zakażonych i 255 na kwarantannie po weselu
– Koronawirus – nowe przypadki w powiatach stalowowolskim i sandomierskim
Share.

Comments are closed.