Pomóż sprowadzić ciało Dominika Kaczora do Polski

0

Klub LKS Klimontowianka Klimontów rozpoczął zbiórkę pieniędzy na rzecz sprowadzenia ciała zmarłego w Holandii piłkarza klubu, Dominika Kaczora.

Przypomnijmy, że kilka dni temu 23-letni Dominik Kaczor zaginął w Holandii. Od tego czasu trwały poszukiwania zawodnika Klimontowianki. Wczoraj dotarła smutna wiadomość o znalezieniu ciała młodego mężczyzny.

Klub z Klimontowa rozpoczął akcję zbiórki pieniędzy na sprowadzenie ciała Dominika Kaczora do Polski. – Decyzją zarządu, sztabu szkoleniowego oraz zawodników LKS Klimontowianka Klimontów, klub postanawia wspomóc finansowo rodzinę Dominika Kaczora. Jak dobrze Wszyscy wiemy ściągnięcie ciała z Holandii do Polski wiąże się z ogromnymi kosztami, nie wspominając o ceremonii pogrzebowej. Jednocześnie klub informuje, iż pieniądze uzyskane z wejściówek na niedzielny mecz zostaną w całości przekazane dla rodziny Dominika. Ponadto w trakcie spotkania zostanie prowadzona także zbiórka pieniędzy na “Spokojny powrót Dominika”
Publikując ten post mamy również do Państwa prośbę. Każda osoba która chce wesprzeć rodzinę Dominika w tej trudnej chwili proszona jest o wpłatę darowizny na konto klubu z dopiskiem “Spokojny powrót Dominika”. – napisano na fanpage klubu na Facebooku.

Dane do przelewu:
LKS KLIMONTOWIANKA KlIMONTÓW
Nr. Konta bankowego: 07851700070090000004620001
ul. Zysmana 9, 27-640 Klimontów

Zobacz także:
– Świętokrzyskie: Ponad 20 osób zakażonych i 255 na kwarantannie po weselu
– Koronawirus – Ministerstwo Zdrowia zapowiada rejestrację i kontrole wesel
– Koronawirus – nowe przypadki w powiatach stalowowolskim i sandomierskim
Share.

Comments are closed.