Tarnobrzeg. Ta Biedronka od dziś będzie czynna w każdą niedzielę! - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Tarnobrzeg. Ta Biedronka od dziś będzie czynna w każdą niedzielę!

7

Sieci handlowej Biedronka udało się uciec spod ograniczeń, przez które jej sklepy mogły być czynne jedynie w handlowe niedziele. W tym tygodniu do listy sklepów otwartych w każdą niedzielę dołączył pierwszy market z Tarnobrzega – przy ulicy Kwiatkowskiego, na wprost placu targowego.

W niedzielę rano klienci Biedronki, którzy często robią zakupy w tym sklepie i “podpisują się pod nimi” podając przy kasie numer swojej “Karty Biedronki”, otrzymali smsy informujące ich, że od dziś w każda niedzielę mogą odebrać tam przesyłki. To dzięki umowie z operatorem pocztowym możliwe było otwarcie sklepu w siódmy dzień każdego tygodnia.

Oczywiście w środku można nie tylko odebrać przesyłkę, ale przede wszystkim  zrobić zakupy. Z tej okazji skorzystała dziś część tarnobrzeżan. Tłumów jednak nie było.

ZOBACZ TAKŻE:
Tarnobrzeg. Kto zgubił gotówkę? Policja wciąż poszukuje właściciela

 

 

Udostępnij

7 komentarzy

 1. Za czasów PRL-u wszystkie niedziele były wolne. Bo była czerwona kartka w kalendarzu. Były pracujące soboty przez 6 godzin. Solidarność wywalczyła, aby tylko jedna sobota w miesiącu była pracująca.Tak też było przez jakiś czas. W perspektywie było poczynienie i tej soboty wolnej.
  Przyszedł kapitalizm jako to nazwał jeden z polityków “krwiożerczy” i zlikwidowano i tę jedną pracującą sobotę. Wszystkie soboty były pracujące, podobnie jak niedziele. Lidle, Kauflandy, Biedronki znajdujące się w obcych rękach to wymusiły. Trzeba było pracować na obcych.
  Zadziwiające to bo np. w Skandynawii w piątek ludzie ruszają na weekend i prócz stacji paliw wszystko pozamykane bo naród wypoczywa, bawi się na imprezach. Czy Polak musi być białym muźinem i pracować w niedzielę?
  Chrześcijanie mają przykazanie: “pamiętaj abyś dzień święty święcił”. Jedynie słuszne.

 2. Niedziela jest od wypoczynku. Dla wszystkich, dla ludzi zatrudnionych w charakterze sprzedawców też.

   • Uruchom swój “musk”. Są służby które musza pracować nawet w święta. Sprzedawcy nie muszą bo dość sie otyrają w tygodniu, na stojąco przy kasie kiedy krzesło stoi obok ale usiąść nie mogą.