Tarnobrzeg. Uwaga, ulica Sikorskiego będzie zamknięta! Jak przebiegają prace? [zdjęcia]

0
Showing 1 of 14

W najbliższy piątek, 20 listopada, tymczasowo wyłączony z ruchu będzie odcinek ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Sandomierską.

W związku z wykonywaniem robót bitumicznych na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Wyszyńskiego i Zwierzynieckiej, w dniu 20.11.2020 (piątek) od godz. 8.00 do godz. 15.00 całkowicie zamknięty będzie przejazd ulicą Sikorskiego, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza do skrzyżowania z ulicą Sandomierską.

Zobacz także:
– Biskup sandomierski trafił do szpitala
– Stalowa Wola. Zmarła Danuta Steczkowska, mama Justyny i Magdy Steczkowskich

– Nie żyje ks. Wiesław Słowiński. Przez wiele lat był wikariuszem w Tarnobrzegu

Objazd dla poruszających się od Sandomierza odbywał się będzie, tak jak dotychczas, przez ulicę Sandomierską dla samochodów osobowych oraz ulicą Kazimierza Wielkiego i Kwiatkowskiego dla samochodów ciężarowych. Dla pojazdów poruszających się w kierunku Sandomierza wprowadzony zostanie objazd ulicą Sienkiewicza, na rondzie zjazd w ulicę Kwiatkowskiego, na kolejnym rondzie prosto w Kazimierza Wielkiego, aż do włączenia się w ul. Sikorskiego.   

W czasie robót dojazd do osiedla na ul. E. Orzeszkowej i ul. J. Matejki możliwy będzie tylko i wyłącznie od ul. Zwierzynieckiej.

Źródło: UM Tarnobrzeg

Remont skrzyżowania ulic Sikorskiego, Wyszyńskiego i Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu – 14 zdjęć

sikorskiego tarnobrzeg

Showing 1 of 14
Share.

Leave A Reply