Tłumy na otwarciu sklepu Action w Tarnobrzegu [zdjęcia][wideo] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tłumy na otwarciu sklepu Action w Tarnobrzegu [zdjęcia][wideo]

9
1 z 6

Wraz z otwarciem sklepu Action przy ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu, pod jego drzwiami wejściowymi pojawiły się tłumy klientów. 

Na łamach portalu tyna.info.pl informowaliśmy o tym, że w obiekcie powstałym przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego pojawi się sklep Action. W Tarnobrzegu powstanie market Action! Na dzisiejsze otwarcie sklepu tłumnie przybyli klienci.

Zobacz także:
– Pożar bloku w centrum Tarnobrzega [zdjęcia] 

 


Co kupimy w sklepie Action?

Firma Action to sieć handlowa z Holandii. Ma ponad 1700 sklepów 8 krajach. Oferuje “tanie i zaskakujące produkty codziennego użytku”, a w tym artykuły sezonowe, tj. sprzęty i akcesoria do grillowania, plażowania, spędzania czasu na świeżym powietrzu, przybory szkolne, a także drobne produkty spożywcze, takie jak cukierki, żelki, chipsy, jak i różnego rodzaju detergenty, środki czystości, świece, koce, ręczniki, kosmetyki, akcesoria do pielęgnacji samochodu, odzież, farby, żarówki, doniczki, karmy dla zwierząt, jak i artykuły sportowe.

otwarcie actrion w tarnobrzegu

1 z 6
Udostępnij

9 komentarzy

  1. Apel do TN. Wprowadźcie możliwość zgłaszania do wykasowania postów w przypadku wyzwisk i nieciekawych zachowań w kometarzach.

  2. Tarnobrzeżanin na

    Tłumów nie widzę a kolejkę jak za PRL-u widać. Sklep jest brzydki jak noc. Teraz pora na zatrudnienie graficiarzy , coby za niewielka odpłatnością zajęli się muralem na ścianach tej czerni.
    Ten brzydki budynek nie jest dobrą wizytówką Tarnobrzega dla wjeżdżających do centrum.

  3. Ludzieee…. we wsi Tarnobrzeg sklep otworzyli. Spiesz sie kto może bo towar wykupio.

    Następny szablonowy sklep, gdzie nie ma okien do wywietrzenia pomieszczeń, w którym trzeba szybko dokonać zakupów i spieprzać gdzie pieprz rośnie, aby się nie udusić?

Zostaw odpowiedź