reklama
W Tarnobrzegu powstanie market Action! - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

W Tarnobrzegu powstanie market Action!

3

W powstającym przy ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu obiekcie handlowym znajdzie się market sieci Action. Otwarcie zaplanowane jest na koniec kwietnia.

W ubiegłym roku rozpoczęto budowę obiektu handlowego, nieopodal skrzyżowania ul. Sienkiewicza i Sikorskiego w Tarnobrzegu. Niedawno udaliśmy się tam, aby sprawdzić postęp w pracach:

Trwa budowa dwóch obiektów handlowych w Tarnobrzegu [wideo][zdjęcia]

Z kolei ostatnio w serwisie pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie, w którym firma Action Poland Sp. z o.o. poszukiwała pracownika na stanowisko kierownika sklepu z lokalizacją w Tarnobrzegu: https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-sklepu-tarnobrzeg,oferta

Zapytaliśmy, czy rzeczywiście firma ma zamiar pojawić się na tutejszym rynku. Okazuje się, że w Tarnobrzegu będzie market Action. – Otwarcie sklepu Action w Tarnobrzegu jest wstępnie zaplanowane na koniec kwietnia 2021 roku. Market będzie zlokalizowany przy ul. Sikorskiego – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Zobacz także:
– Chcą powstrzymać budowę galerii w Tarnobrzegu [W najnowszym numerze]

Firma Action to sieć handlowa z Holandii. Ma ponad 1700 sklepów 8 krajach. Oferuje „tanie i zaskakujące produkty codziennego użytku”. Obecnie najbliższe sklepy Action znajdują się w Mielcu, Dębicy i Rzeszowie.

 

 

Mapa sklepów Action w regionie. Niedługo powstanie także w Tarnobrzegu

3 komentarze

  1. Tego typu sklepy powstaja glownie dla ludzi biednych.Nawet w takich malutkich Konskich jest ten sklep.Jedno wielkie Holenderskie DNO.

  2. „Oferuje “tanie i zaskakujące produkty”
    Co tanie to drogie. Kiedy klient się zorientuje, że tani towar jest niskiej jakości to idzie po drugi , ale droższy i lepszy. O to chodzi?
    Tak poza tym to poroniony pomysł, aby obok planowanej galerii powstały dwa obiekty handlowe. No, ale to Tarnobrzeg. Gdzie się kończy logika zaczyna się wieś Tarnobrzeg

  3. Taaaa w tbg nic innego nie można kupić jak tylko tanie i zaskakujące produkty TRAGEDIA