Od wielu miesięcy przy ul. Jachowicza, naprzeciwko Zespołu Szkół Nr 2, można zauważyć wznoszone budynki. W centrum Tarnobrzega powstają apartamenty. Prace mają zakończyć się w tym roku. Jak mówi nam przedstawiciel inwestora, wolnych mieszkań pozostało niewiele, dlatego z namysłem kupna trzeba się spieszyć.
Od maja 2019 roku przy ul. Jachowicza, w ścisłym centrum Tarnobrzega, trwa budowa dwóch budynków mieszkalnych. W Apartamentach Vistula ma znaleźć się 61 mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 154 m2 wraz z podziemnymi garażami na 47 miejsc postojowych.
| Zobacz także: - Tarnobrzeg/Sandomierz. Śmierć po policyjnym pościgu. Są pierwsze ustalenia prokuratury |
Apartamenty w centrum Tarnobrzega - kiedy będą gotowe?
Obiekty mają powstać do końca września tego roku. Większość mieszkań, które znajdą się w obiektach, została już wyprzedana. Do kupienia, jak się dowiedzieliśmy, pozostało ich już tylko dziewięć. Szczegóły inwestycji i kontakt ze sprzedającym, a także dostępność mieszkań można znaleźć tutaj: http://vistula-apartamenty.pl/
Inwestorem jest spółka DW WS-DIC sp.z o.o. sp.kom, która swoją siedzibę ma przy ul. Dąbrówki 3a w Tarnobrzegu.
Rada10:39, 11.03.2021
Ogromna prośba zmieńcie sobie na stronie sposób przedstawiania zdjęć w galerii. Ten jest tragiczny z każdym kliknięciem trzeba przesuwać stronę do kolejnego zdjęcia i tak cały czas...
fotograf15:04, 12.03.2021
Ilość fotografii tez pozostawia wiele do życzenia. Ilość nie idzie w parze z jakością. Fotografie w TN są niepoprawnie skadrowane, nieciekawe i zwyczajnie jest ich zazwyczaj za dużo etc.Nie wystarczy posiadać aparat fotograficzny czy smartfon, trzeba jeszcze umieć fotografować.
TN17:32, 12.03.2021
Niebawem będzie to wyglądać nieco inaczej. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości
Ten z Tbg20:55, 13.03.2021
I sprawa kliknięcia na kciuk w górę, kciuk w dół. Jedno kliknięcie, kasuje inne. Tak nie powinno być. Powinny być sumowane te w górę i te w dół bo to daje rzeczywisty obraz kliknięć.
henryk11:52, 11.03.2021
to kto ma mieszkac w tym tarnobrzegu? krol?
myślący09:07, 12.03.2021
Emeryci i renciści, pod warunkiem, że ich covid nie zniszczy.
wojtek12:18, 11.03.2021
liczba ludnosci tarnobrzegu w 2050 ma wynoscic okolo 25 tysiecy chyba ze po drodze przez koronawirus bedzie jeszcz e mniej
waldi09:22, 12.03.2021
a mialo byc 100 tys w roku 2000 planowano rowniez ze sandomierz bedzie dzielnica tarnobrzegu
Jasiek14:23, 11.03.2021
Heheheh apartamenty hehehe zwykle mieszkania w bloku
Blok wygląda jak goralska chalpa Nie można było coś nowoczesnego wybudować
myślący09:06, 12.03.2021
Apartament to brzmi dumnie i lokale jak dla szlachty... tarnobrzeskiej.
Jagoda18:00, 11.03.2021
61 mieszkan a miejsc parkingowych 47 Ciekawe gdzie oni będą parkować????? Tam nie ma gdzie szpilki wcisnąć. Nie ma szans zaparkować jak się na zakupy przyjeżdża bo urzędasy się nie mogą przejść do pracy 2 km!!!
myślący09:05, 12.03.2021
i wrzaski dzieci na przerwach lekcyjnych. Dziękuję za taką lokalizację.
Jarek19:17, 11.03.2021
Jak zwykle komentujacy w Tbg jak coś sie buduje narzekamy
myślący15:01, 12.03.2021
budować się powinno z głową. Tam jest ciasno i będzie jeszcze ciaśniej po wybudowaniu bloków , parkingów.. Nikt nie toczy bojów o zieleń, drzewa tylko o blokowiska. Większość budujących, projektantów, zatwierdzających ma zakute pały zamiast głów myślących.Tak jest w świecie, Polsce, Europie.
somsiad09:04, 12.03.2021
Balkoniki, dzięki którym można podejść pod okna somsiada i popatrzeć jak bzyka somsiadkę :-). Super sprawa.
Mieszksnka18:19, 12.03.2021
Ortografia się kłania.
sołtys09:13, 12.03.2021
W tym miejscu powinna powstać co najwyżej stodoła dla sołtysa wsi Tarnobrzeg
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolej wraca do Tarnobrzega. Pierwsze pociągi pojadą już
Czy 21 lipca pierwszy pociąg będzie witany chlebem i solą? Przypominam, że pierwszy pociąg do Rzeszowa ma przyjazd o godzinie 4:34, wyjazd 4:35. Czy będzie się chciało oficjelom wstać z łóżka by zdążyć na ten pociąg z chlebem i solą?
?????????
22:00, 2026-06-24
Nocny pościg za 16-latkiem na hulajnodze w Tarnobrzegu
Ciekawe czy chociaż miał kakakask i kamizelke odblaskową
Behapowiec
21:36, 2026-06-24
Burmistrz Sandomierza z absolutorium
Bednarska zapomniała wspomnieć o imprezach tanecznych burmiszcza a co z remontem pływalni niech radna przespaceruje się po remontowanych ulicach brak koszy które były przed remontami brak oznaczonych przejść dla pieszych a o jakości remontów to już nie ma co mówić
xxxx
20:11, 2026-06-24
Burmistrz Sandomierza z absolutorium
Kazimierska odpłynęła totalnie i chyba ma już no to coś na meno....... Realia i dane za 2025 r. na 635 miejsc w przedszkolach zapełnione 532 w tym 24 ukraina. Uchylcie prochibicje zakżcie sprzedazy prezerwatyw.
San
18:32, 2026-06-24