Trwają poszukiwania Mariusza Michalika - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Trwają poszukiwania Mariusza Michalika

0

W dalszym ciągu trwają poszukiwania zaginionego w czwartek, 7 stycznia, Mariusza Michalika, mieszkańca Osieka. Według zeznań mężczyzna wyszedł wieczorem z wynajmowanego w Rzeszowie mieszkania, by zapalić papierosa. Od tamtej pory nie wrócił. 

Według zeznań współlokatorów, Mariusz Michalik około godziny 21 wyszedł z wynajmowanego mieszkania przy ulicy Grabskiego w Rzeszowie, by zapalić papierosa. Od tamtej pory nie wrócił, a jego telefon nie odpowiada. Miał na sobie bluzę w kolorze niebieskim. 

Zaplanowane na wtorek, 26 stycznia poszukiwania terenowe mężczyzny zostały odwołane ze względu na warunki atmosferyczne, a o kolejnym wyznaczonym terminie rodzina powiadomi pod numerem telefonu podanym poniżej lub na portalu społecznościowym członka rodziny zaginionego, Grzegorza Michalika.

Zobacz także:
– Tarnobrzeski MOSiR remontuje swoje obiekty [zdjęcia]
– Nowa Dęba. Szykuje się burzliwa sesja budżetowa
– Eskimosi zamieszkali w Tarnobrzegu? W mieście wybudowano… igloo! [zdjęcia]

Rodzina zaginionego pilnie prosi o kontakt wszystkich, którzy posiadają jakikolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tego, co stało się z Mariuszem Michalikiem. Można je przekazywać  za pośrednictwem naszej redakcji lub dzwoniąc pod numer  600-956 -749.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.