Tu już są prawie Święta! Mikołajkowy Dom Kultury – ZDJĘCIA

0

W tym roku Mikołajkowy Dom Kultury, w jaki raz w roku zamienia się stalowowolski Miejski Dom Kultury, powitał dzieci widowiskiem „Bajka o Mikołaju i Śniegowym Bałwanku”.

Trudno rozsądzić, czy bajkowa scenografia, charakteryzacja głównych postaci i treść bajki bardziej urzekły najmłodszych widzów, czy ich rodziców. Każdy wyniósł z tego spotkania tak wiele, jak to tylko było możliwe. Dzieci dowiedziały się, że marzenia się spełniają, i to nawet te najbardziej zwariowane, ale trzeba w nie bardzo mocno wierzyć. Rodzice – że warto zrobić wszystko dla uśmiechu na twarzy dziecka. Po widowisku każde dziecko otrzymało paczkę i mogło zrobić pamiątkową fotografię z głównymi bohaterami bajki.

W przedstawieniu, przygotowanym przez sztab twórców( scenariusz: Janiana Wań, reżyseria: Anna Kiedrzyńska, akompaniament: Bartosz Kanach, scenografia i charakteryzacja: Lidia Biernat i Monika Wójtowicz, dźwięk: Jarosław Surdyka, Rafał Latawiec, światło: Mirosław Sołtys, kostiumy: Wiesława Matosz, Ewa Kusińska, Monika Wójtowicz) uczestniczył nie lada team artystów MDK: Dziecięca Grupa Taneczna „Sikorki”, Klub Tańca „La Volta”, Zespół Tańca Estradowego „Volta”, Teatr Jak Się Patrzy, Chór „Mały Cantus”, Chór Chłopięcy „Cantus”, Studium Wokalne „Prymka”, Teatr Tańca, Kwartet Smyczkowy, Chór Kameralny, Chór Lasowiacy.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.