Przedstawiamy listę nominowanych do V Sportowego Plebiscytu "Tygodnika Nadwiślańskiego" w powiecie tarnobrzeskim. Od najbliższego poniedziałku będziecie mogli oddawać swoje głosy na kandydatów w czterech kategoriach.
Zobacz także: - V Sportowy Plebiscyt "Tygodnika Nadwiślańskiego" - nominacje dla powiatu sandomierskiego |
Poniżej przedstawiamy listę nominowanych w naszym sportowym plebiscycie w powiecie tarnobrzeskim. GŁOSOWANIE ROZPOCZNIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK, 29 MARCA, OD GODZ. 0:00, A ZAKOŃCZY SIĘ O PÓŁNOCY, 18 KWIETNIA. By zagłosować na danego kandydata, trzeba będzie wysłać SMS na numer 7148. Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. Zachęcamy do wspierania swoich ulubieńców, a nominowanym życzymy powodzenia! Szczegóły plebiscytu, regulamin oraz aktualne wyniki głosowania dostępne są na stronie tyna.info.pl.
Kategoria Najlepszy - Najpopularniejszy Sportowiec 2020 Roku
Wyślij SMS na nr 7148 o treści tarn.zaw.(numer zawodnika), np. tarn.zaw.1
1. Albert Borkowski pływanie - UKS Delfin Tarnobrzeg, multimedalista Podkarpackiej Ligi Pływackiej dzieci 10-11 lat.
2. Kacper Gołąbek lekkoatletyka - MKS Stal Nowa Dęba, mistrz Polski U16 w chodzie na 5000 metrów.
3. Mirosław Kabata piłka nożna - TS Transdźwig Stale, najlepszy asystujący w rundzie jesiennej drużyny, grającej w klasie okręgowej.
4. Lilly May Niezabitowska żeglarstwo - Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg, brązowa medalistka Mistrzostw Europy U17 w klasie Laser Radial 4.7, mistrzyni Polski w kategoriach wiekowych U17, U19 i U21.
5. Sebastian Ozimek piłka nożna - Junior Zakrzów, kapitan drużyny grającej w stalowowolskiej klasie "A".
6. Ksawery Siwiec pływanie - Piranie SOSiR Nowa Dęba, najlepszy zawodnik Podkarpackiej Ligi Pływackiej.
7. Sylwia Stala tenis stołowy - IKS Jezioro Tarnobrzeg, zwyciężczyni wielu turniejów regionalnych i ogólnopolskich.
8. Magdalena Szczęsna kajakarstwo - Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg, trzykrotna mistrzyni Polski w Kajakarstwie Klasycznym, złota medalistka krajowego czempionatu wśród juniorek w Maratonie Kajakowym.
9. Grzegorz Szymanek piłka nożna - Stal Gorzyce, najlepszy strzelec drużyny, występującej w klasie okręgowej (25 bramek).
10. Tomasz Wolan piłka nożna - LZS Jadachy, napastnik z największą liczbą goli dla wicelidera klasy "B" (17 bramek).
Kategoria Najlepszy - Najpopularniejszy Trener 2020 Roku
Wyślij SMS na nr 7148 o treści tarn.tre.(numer trenera), np. tarn.tre.1
1. Gustaw Gara/Grzegorz Serafin koszykówka - Siarka Tarnobrzeg, trenerzy nowo powstałej żeńskiej sekcji koszykarskiej juniorek, która ma za sobą pierwszy sezon rywalizacji ligowej.
2. Wojciech Krzeszewski piłka nożna - Orlik SOSiR Nowa Dęba, wieloletni trener piłkarskich grup młodzieżowych.
3. Piotr Kwasek kajakarstwo - Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg, twórca wielu sukcesów tarnobrzeskich kajakarzy.
4. Mariusz Łukawski piłka nożna - juniorzy Siarka Tarnobrzeg, pod jego okiem rosną młode talenty tarnobrzeskiej drużyny.
5. Adam Mażysz piłka nożna - TS Transdźwig Stale, ceniony trener w regionie. Pod jego wodzą Stale bardzo dobrze spisują się w klasie okręgowej.
6. Angelika Michalik - pływanie, UKS Delfin Tarnobrzeg, trenerka młodzieży, która non stop sięga po trofea pływackich zawodów.
7. Wojciech Mrozik piłka nożna - OKS Wielowieś, trener najlepszej z tarnobrzeskich ekip występujących w A-klasie.
8. Marek Mrzygłód piłka nożna - Lech Poznań Football Academy Nowa Dęba, trener, wychowawca w prężnie rozwijającej się szkółce piłkarskiej, znany z dobrego podejścia do dzieci.
9. Piotr Socha/Hubert Krasowski pływanie, Piranie SOSiR Nowa Dęba, trenerzy w szybko rosnącym w sile klubie pływackim, jednym z najlepszych na Podkarpaciu.
10. Przemysław Winiarski piłka nożna - Stal Gorzyce, trener klubu, który ukończył jesienną część zmagań jako najwyżej uplasowana drużyna z "naszych" w klasie okręgowej.
Kategoria Drużyna 2020 Roku
Wyślij SMS na nr 7148 o treści tarn.dru.(numer drużyny), np. tarn.dru.1
1. Gorzycki Klub Karate Kyokushin karate - klub mający sukcesy rangi Mistrzostw Europy
2. IKS Jezioro Tarnobrzeg tenis stołowy - na arenach międzynarodowych i krajowych klub zdobył łącznie w 2020 roku 45 medali (19 złotych, 10 srebrnych, 16 brązowych).
3. Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg żeglarstwo - zawodnicy i zawodniczki klubu sięgają po trofea zarówna w Polsce, jak i Europie.
4. Junior Zakrzów piłka nożna - czwarta siła stalowowolskiej klasy "A" jesienią.
5. Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg kajakarstwo - multimedaliści wielu zawodów, jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów w mieście.
6. OKS Wielowieś piłka nożna - 3. miejsce w rundzie jesiennej A-klasy, najwyżej znajdująca się drużyna z powiatu w tej lidze.
7. Piranie SOSiR Nowa Dęba pływanie - druga drużyna Podkarpackiej Ligi Pływackiej w ubiegłym roku.
8. Stal Gorzyce piłka nożna - drużyna zajęła 3. miejsce po rundzie jesiennej w stalowowolskiej klasie okręgowej, z aspiracjami na awans.
9. TS Transdźwig Stale piłka nożna - silna drużyna, urywająca punktu najlepszym w "okręgówce".
10. UKS Delfin Tarnobrzeg pływanie - czwarta drużyna Podkarpackiej Ligi Pływackiej w ubiegłym roku.
SPRAWDŹ: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii NAJLEPSZA DRUŻYNA 2020 ROKU - powiat tarnobrzeski
Kategoria Człowiek Sportu
Wyślij SMS na nr 7148 o treści tarn.czl.(numer osoby), np. tarn.czl.1
1. Janusz Bobula - prezes Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg.
2. Ryszard Kiper - prezes Tarnobrzeskiego Klub Kyokushin Karate Nowa Dęba.
3. Małgorzata Kwasek - prezes Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg.
4. Zbigniew Nęcek KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - propagator tenisa stołowego, szczególnie wśród dzieci.
5. Andrzej Sanojca - inicjator siatkarskiej Ligi Amatorskiej w Tarnobrzegu, popularyzator tej dyscypliny.
SPRAWDŹ: Aktualnie wyniki głosowania w kategorii CZŁOWIEK SPORTU - powiat tarnobrzeski
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz