W Nisku powstanie biuro poselskie Grzegorza Brauna - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

W Nisku powstanie biuro poselskie Grzegorza Brauna

2

W poniedziałek, 17 stycznia, w Nisku nastąpi otwarcie biura poselskiego Grzegorza Brauna. Dzień wcześniej w Tarnobrzegu zostanie odprawiona msza święta w intencji ojczyzny i działalności filii biura posła Konfederacji.

Nowo powstający oddział biura poselskiego Grzegorza Brauna będzie trzecim na Podkarpaciu, po głównej siedzibie w Rzeszowie i niedawno otwartej filii w Krośnie. Dlaczego poseł Konfederacji zdecydował się, by to właśnie w Nisku otworzyć kolejną siedzibę? – Mój dziadek Juliusz był pierwszym harcerzem na ziemi niżańskiej – wspominał niedawno Grzegorz Braun na spotkaniu w Nowej Dębie. Padło pytanie, dlaczego nie w Tarnobrzegu? – Taki kompromis dziejowy, że Tarnobrzega ze Stalową Wolą nie pogodzisz, więc musi być w Nisku – żartował poseł Konfederacji.

Zobacz także:
Kierownik Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego w Tarnobrzegu przeszedł na emeryturę

To jednak w Tarnobrzegu nastąpi początek wydarzenia związanego z otwarciem filii biura poselskiego Grzegorza Brauna. W niedzielę, 16 stycznia, o godz. 11 w kaplicy św. Jacka Odrowąża w Sielcu odprawiona zostanie msza święta. Natomiast kolejnego dnia o godz. 16 nastąpi otwarcie filii przy ul. Kościuszki 8 Nisku. Następnie będzie miał miejsce koncert, a po nim spotkanie otwarte z posłem Konfederacji.

2 komentarze